Vystoupení od 3 800 Kč

Americký striptýz

Co je to Americký striptýz? Proč vybrat právě Americký striptýz na Vaší akci v Pardubicích nebo Hradci Králové? Na tyto otázky Vám odpoví následující řádky. Při bližším rozebrání pojmu "Americký striptýz" zjistíme, že se v podstatě jedná o ustálený pojem pro striptýz, který nezahrnuje úplnou nahotu. To znamená, že striptér během svého erotického vystoupení neodloží všechen svůj oděv, ale zůstávají mu zahaleny intimní partie. Díky tomu se Americký striptýz perfektné hodí na nejrůznější párty a večírky, kde je přítomno široké a různorodé spektrum diváků a divaček.

Důvod, proč je americký striptýz synonymem pro "nenahý" striptýz vychází z přísných puritánských zákonů v USA, kde je nahota brána jako porušení zákona.

Většina lidí vnímá Spojené státy americké jako nejmodernější a nejpokrokovější velmoc světa, a to v mnoha různých kulturních a vědeckých odvětvích. I přes tyto vlastnosti se najdou výjimky a zvláštnosti, které se tomuto tvrzení vymykají. Jak jsme již zmínili tak ve většině států USA je úplné obnažení člověka posuzováno jako porušení zákona a je tedy postižitelné nepříjemně vysokou pokutou, v krajních případech pak i odnětím svobody. Takto přísně je dokonce posuzováno i pobývání na pláži "nahoře bez". Pro férovost je třeba uvést, že dovoleno je na Floridě. Právě pod tlakem takového faktu se vyvinul Americký striptýz, díky kterému pak k porušování zákona nedochází a každý si přitom může užít toto erotické vystoupení. V Pardubicích a okolí žádné takové nebezpečí porušení zákona sice nehrozí, ale stejně si u nás můžete objednat i tento Americký striptýz.

Věříme, že Vás předchozí odstavce přesvědčily, že Americký striptýz je ta pravá forma striptýzu, který se hodí na Vaší akci v Pardubicích nebo Hradci Králové. Pokud však požadujete striptýz, kde striptér odhalí vše, můžete si zvolit z dalších nabízených variant erotických show.